در صورت داشتن سوال يا بروز مشکل در سايت با ما تماس بگيريد 09304293050
کتاب انگلیسی مجازی آنلاین

جستجو

کتابهاي انگليسي

نمونه سوال و کتابهای معلم جواب ورک بوک کانون زبان دانلود کتابهای فامیلی اند فرندز محل تبليغات شما محل تبليغات شما منابع آموزشی کتابهای اسپیک نو محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما

موضوعات

کتابهای زبان بزرگسالان
کتابهای زبان نوجوانان
کتابهای زبان کودکان
منابع آزمونهای زبان
آموزش زبان انگلیسی
دانلود نرم افزار
موبایل
بازی
فناوری - IT
فیلمهای آموزشی
انیمیشن-کارتون
همراه اول-ایرانسل
کتابخانه مجازی آنلاین
مقاطع تحصیلی
خدمات سایت
آموزش آی تی
زبان آلمانی
ترفند

به مجازی آنلاین خوش آمدید

جواب کتاب انگلیسی کانون زبان
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : Telegram Channel : @Majazionline

آموزش همه چیز در مورد بازی Boom Beach به همراه پاسخ به سوالات آن

آموزش همه چیز در مورد بازی Boom Beach به همراه پاسخ به سوالات آن

مدت های پیش سازنده بازی Clash Of Clans سری جدید بازی خود را با نام Boom Beach طراحی کرده بود ولی فقط برای iOS ارائه داده بود ولی از چند هفته پیش شاهد ارائه آن برای دستگاه های HD اندروید در Google Store بودیم.

در نسخه اندروید کمی ظاهر بازی با نسخه iOS در شکل افراد متفاوت می باشد که فکر می کنم در آینده در دو نسخه اندروید و iOS شبیه هم باشد. در این مقاله همانند بازی Clash Of Clans به توضیح فنی و تخصصی بازی بپردازیم و پس از آن به سوالات متداول شما کاربران پاسخ داده باشیم.

 

مقدمه:

بازی بر اساس گروهی از نیروهای شماست که فعلا یک جزیره دارند و می خواهند به اهالی جزایر همسایه کمک کنند و آنها را از دست دشمن اصلی Hammerman و همدست آن Dr. Terror نجات دهند. در هر بار که شما جزیره ای را از دست آنها نجات می دهید به شما در اولین بار منابعی از آنچه برای شما قابل ذخیره می باشد را می دهند و در هر ساعت هم مقداری طلا برای جبران کمک شما ارائه می دهند. ولی افراد و بازیکنان دیگر به همراه دشمن همرمن می توانند این جزایر را از مدیریت شما در بیاورند و دیگر آن جزایر برای شما منابعی ندهند. برخی از جزیره ها منابعی هستند که از یک منبع خاص منابع بیشتر برای شما می دهند. برای توضیح بیشتر چند تصویر از محیط بازی را گذاشته و با تصویر مورد بررسی قرار می دهیم.

 

آموزش مفاهیم بازی بصورت تصویری:

دفت نمایید ممکن است تصاویری که در زیر می بینید با اولین باری که شما بازی را اجرا می کنید تفاوت داشته باشد، چون در Level های بالاتر منابع جدید و امکانات بیشتری باز می شود.

تصویر شماره 1) محیطی از جزیره - برای نمایش در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک نمایید

تصویر شماره 1) محیطی از جزیره – برای نمایش در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک نمایید

از بالا یک به یک شماره ها را توضیح می دهیم:
1- نام شما در بازی که مانند بازی کلش آف کلنز قابل عوض شدن نیست.
2- ویکتوری پوینت (Victory Point) یا امتیازی پیروزی که در مراحل اول با نجات جزایر دیگر که در تصویرهای بعدی مشاهده خواهیم کرد بدست می آورید و در لول های بالا با آزاد کردن مکان های جدید در نقشه هم این امتیاز به دست می آید.
3- سطح تجربه (Experience Level) که با بالا بردن سطح های ساختمان ها یا ساخت آنها بدست می آید و در سطوح بالا امکان بالا بردن سطح ساختمانهایی میسر می شود.
4- پاداش هایی که برای انجام کارهای گفته شده داده می شود (Achievements) که یکی از راه های بدست آوردن Diamond در بازی می باشد.
5- نفرات برتر در بازی
6- تنظیمات بازی که برای ذخیره سازی و موارد دیگر در تصاویر بعدی توضیح داده خواهد شد.
7- پیام هایی که ممکن است سازنده در طول بازی به بازیکنان بدهد.
8- منابع بازی که در سطح های بالای بازی منابع جدیدی افزوده می شود ولی در کل از طلا برای نیروها و سایر منابع برای بالا بردن و ساخت ساختمان ها استفاده می شود. همچنین از الماس (Diamond) فقط برای تسریع و بدست آوردن منابع می توان استفاده کرد و کاربرد دیگری ندارد.
9- درختان جزیره که با بریدن آنها طلا را می گیرد و به شما چوب می دهد.
10- ساختمان ها که در نوع نظامی و منابع وجود دارد.
11- مجسمه هایی که در لول های بالا با درست کردن ساختمان مربوطه (Sculptor) با کریستال هایی که از نجات جزایر به دست می آید می توانید مجسمه هایی بسازید که سه نوع قدرت در بخش نظامی و منابع و ویژه دارند را بسازید. (در سوال 8 در مورد این ساختمان بیشتر توضیح داده شده است)
12- کشتی هایی (Landing Craft) که با بالابردن سطح آنها تعداد جایگان نیروی آنها افزایش می یابد و می توانید نیروهای بیشتری را سوار کنید.
13- کشتی (Gunboat) مسئول هدایت، جان بخشی و کمک در همه نوع در حملات دارد و هرچه در سطح بالا باشد بیشتر می تواند کمک کند.
14- منوی ساخت موارد که با زدن آن سه تب مشاهده می کنید.
15- کشتی های جزایری که شما نجات داده اید در هر ساعت برای شما آوردن می شود و در سطوح بالا تعداد و نوع این کشتی ها بیشتر می شود.
16- زیر دریایی که در لول های بالا بدست می آید و در رادار بالای 7 در نقشه مکانهایی پدید می آید که با آن می توانید از این مکان ها منابع و جواهرات بدست آورید.
17- منوی رفتن به حالت نقشه که در تصویر بعدی آن را توضیح می دهیم.

تصویر شماره 2) نمایش نقشه و توضیح موارد موجود در آن – برای دیدن در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک نمایید

تصویر بالا در اندازه بزرگ می باشد برای مشاهده آن روی تصویر کلیک کنید بعد توضیحات به همراه شماره زیر را مطالعه نمایید. باز هم دقت نمایید این عکس برای مراحل بالا می باشد و در مراحل اول تصویر نقشه با آنچه در بالا می بینید متفاوت می باشد.
1- منوی حملات اخیر به شما.
2- جزیره ای از نوع منابع که در دست شماست.
3- جزیره یک بازیکن دیگر که می توانید به آن حمله کنید یا بعد 24 ساعت که حمله نکردید و سخت بود با زدن Find New یک حریف جدید پیدا کنید.
4- یگ چزیره معمولی که در دست همرمن می باشد و شما بعد از بدست آوردن از آن منابع کمی بدست می آورید.
5- جزیره همرمن بعد از اینکه شما آن را نابود کرده اید.
6- جزیره منابع که هنوز بدست نیامده و در صورت حمله نکردن در 24 ساعت می توانید جزیره منابع دیگری را پیدا کنید.
7- یک چزیره بعد از نجات از دست همرمن یا جزیره بازیکن حرف پیدا شده.
8- یک صندوق که هر چند ساعت یک بار در نقشه ظاهر می شود و 2 الی 7 الماس در آن موجود می باشد.
9- دهکمه شما.
10- یکی از دهکده های همر من که آموزش رفتن در لول های مختلف آن بصورت تصویری در ادامه متن آورده می شود.
11- خانه هایی که از لابلای ابرها دیده می شود که بعد از بازکردن آن یا همرمن دیده می شود یا جزیره منابع. برای کاوش در ابرهای بیشتر و باز شدن آنها باید رادار موجود را آپگرید کنید.

 حال برسیم به سوالات متداول در بازی.

 

1- چگونه مطمئن شویم که بازی ذخیره شده و بعدا می توان آن را بازیابی کرد؟

همانند بازی Clash of Clans در این بازی هم با اکانت Game Center یا Google در اندروید می توانید بازی را ذخیره کنید. برای این کار به تنظیمات بازی رفته (تصویر اول – گزینه 6) و روی Google+ Sign In کلیک نمایید تا بعد از ساین شدن توسط Google Play Service صفحه تنظیمات مانند این تصویر شود. حال با خیال راحت بازی کنید و مطمئن باشید بازی ذخیره شده.
توجه 1: بعد از ذخیره بازی ایمیلی ارسال نمی شود و منتظر آن نمانید!
توجه 2: در صورتی که بعد از کلیک روی دکمه ساین گوگل چیزی باز نشد GAPPS مربوط به رام خود را از گوگل پیدا کرده و نصب کنید یا اگر نمی دانید GAPPS چیست نرم افزارهای گوگل را از Aptiod و سایر بازارهای به روز Update کنید.

 

2- بهترین چیدمان برای چیدن نیروها در بازی چیست؟

همیشه HQ یا همان خانه اصلی (Headquarter) را در وسط مایل به انتهای جزیره بگذارید، چون در انتها تنها باشد نیروها از جلو دور زده و از پشت راحت حمله می کنند. و همچنین ساختمان ها را بهم نچسبانید! در صورتی که یک مبم با Gunboat به طرف چهار ساختمان چسبیده به هم شکلیک شود از Damage هر چهار ساختمان کم می شود. و اینکه همیشه مین ها را جایی بگذارید که بیشتر از آن مکان میبینید حمله می کنند.

 

3- بهترین روش برای حمله چیست؟

برای حمله همیشه نیروهای خود را در Armory به بالاترین سطح داشته باشید و در کشتی ها هم با آپدیت مقدار نیروی زیادی را با خود به جنگ ببرید چون یک نیروی Rifleman هم یک نیرو هست! نوع نیرو هم بسته به سلیقه و نوع بازی شما دارد و از بازیکن و مرحله همرمن به مرحله دیگر متفاوت می باشد. ولی در نقشه ها به دو چیز توجه کنید، اگر HQ در گوشه گذاشته شده، با گوشه جایی که تیررس ساختمان های دفاعی حریف نیست رفته و آن را فقط بزنید و لازم به زدن خیلی از ساختمان ها نیست! با از بین رفتن HQ تمام ساختمان ها نابود می شوند. و مورد دوم این هست که ساختمان های بهم چسبیده را در اولیت قرار بدهید تا با یک تیر دو یا چند نشان را باهم بزنید. در لول های اول از Mortar ها دوری کنید، در لول های وسط از آتش زاها و در لول های بالا از SuperMortar ها. بوم کنون (Boom Canon) ها هم اگر بالای لول دو باشند خطرناک محسوب می گردند.

 

4- چگونه در بازی همزمان دو ساختمان را به دست کارگرها بدهیم و مانند بازی Clash Of Clans چند کارگر داشته باشیم؟

در این بازی متاسفانه افراد جزیره توانایی انجام یک کار را دارند و هرچه HQ شما در لول بالا باشد تعداد افراد زیاد شده و کمی زودتر به کارها می رسند. پس نمی توان کارگر دوم یا بعدی ها را مانند بازی کلش تهیه کرد.

 

5- چگونه می توان بازی را از iOS به اندروید آورد یا برعکس؟ و در کل چگونه می توان از یک ایمیل یا دستگاه بازی را به دستگاه یا ایمیل دیگر برد؟

در iOS بازی در Game Center اپل ذخیره می شود و در اندروید در اکانت Google Plus که نمی توان از طریق ایمیل یکسان سازی (Sync) انجام داد ولی با استفاده از کدی که در بازی به شما می دهد می توانید بین اندروید و iOS ارتباط برقرار سازید. برای این کار در دستگاه قدیمی وارد تنظیمات بازی شده و Link device را بزنید. اگر اکانت گیم سنتر یا گوگل شما تعریف شده باشد از قبل از شما سوال می پرسد این دستگاه قدیمی هست (Old) یا جدید‌ (New) که شما قدیمی را می زنید و یک کد برای مدت 5 دقیقه به شما می دهد. در دستگاه جدید به تنظیمات رفته و لینک تو دیوایس زده و اینبار گزینه جدید را می زنیم و کدی که در دستگاه قدیمی داده را وارد می کنیم یا از شما بپرسد می خواهید Town Hall شماره فلان را داشته باشید یا همین سری بازی در دستگاه جدید بماند؟ شما شماره قدیمی را تایید کنید. (برای مثال در دستگاه قدیمی شماره تاون هال 7 بوده و در دستگاه جدید 5 هست و می خواهیم ادامه 7 را بازی کنیم و در صورتی که سوال پرسید می خواهید به تاون هال 7 بروید و 5 پاک شود؟ تایید می کنیم.) همچنین جدیدا بازی برای انتقال باید تاون هال آن زیر 4 یا 5 باشد. بالای آن منتقل نمی‌گردد. 

6- امکان هک Diamond و بازی وجود دارد؟

این بازی هم دقیقا همانند بازی Clash Of Clans ذخیره و اجرا از روی سرور بازی می باشد و نمی توان چیزی در آن هک کرد! تنها راه هک استفاده از ابزار XModGame می باشد که در آن صفحه روشن مانده و بازی به خواب نمی رود و در این حالت کسی به شما حمله نمی کند ولی همیشه باید صفحه دستگاه روشن بماند. این هک برای استفاده از BlueStacks خوب می باشد ولی در تبلت یا گوشی صفحه را خراب می کند. آموزش و لینک دانلود XModGame هم می توانید از اینجا دانلود و نصب کنید (لینک دانلود – نیازمند روت / جیلبریک) و بعد از اجرا روی بوم بیچ کلیک کرده و از زیر روی هک کلیک کنید تا بازی هک شود. بازی را از همان صفحه اجرا کرده و در سمت راست یک X مشاهده می کنید، آن را کلیک کرده و مورد را فعال کنید.

 

7- همرمن (Hammerman) ها را چگونه شکست بدهیم؟

همانطور که گفتیم اصلی ترین دشمن بازی همرمن نام دارد که در چند سطح مختلف در نقشه ظاهر می شود. مانند شماره 10 در تصویر دوم. کمی شکست دادن همرمن سخت می باشد ولی از لینک های زیر می توانید بصورت آموزش تصویری آنها را شکست دهید:

Hammerman level 10Hammerman level 20Hammerman level 25Hammerman level 35Hammerman level 40

(تصاویر از سایت 2p.com گرفته شده است)

در آینده روش شکست دکتر ترور که هر هفته ظاهر می شود را هم توضیح خواهیم داد.

 

8- هدف از ساختمان مجسمه ساز (Sculptor) چیست و به چه کاری می آید؟

این ساختمان از چهار بخش تشکیل شده است، بخش اول که کریستال های آن سبز است “زندگانی / Life” نام دارد و با ساختن آن تولیدات با درصدهایی که به سه درجه از مجسمه های هر بخش مربوط می باشد برای یکی از ساختمان های تولید کننده افزایش می یابد. بخش دوم مربوط به کریستال های آبی می باشد “انجماد / Ice” نام دارد که با ساختن مجسمه های آن قدرت دفاعی ساختمان ها یا افراد بالا می رود. بخش سوم “ماگما / Magma” که ساختن مجسمه های آن نیروی افراد را زیاد می کند و مسجمه آخر “تاریکی / Dark” نام دارد که نیروهای ویژه ای را افزایش می دهد، مانند افزایش درصدی منابع بدست آمده از نجات جزایر اطراف و همانند اینها.
کریستال های لازم خود به سه نوع کوچک (Fragment)، متوسط (Shard) و بزرگ (Crystal) هم تقسیم می شوند که با “اصلاح کردن / Reclaim” یک مجسمه کوچک (Idol) با 7 کریستال کوچک ساخته می شود یک کریستال متوسط (Shard) برای ساخت مسجمه متوسط (Guardian) دست پیدا خواهید کرد. و همانند این برای 7 مجمسه Guardian که اصلاح آن یک کریستال بزرگ برای ساخت مسجمه Masterpiece را تولید می کند.

 

9- ویژگی جدید Task Force چیست؟

در این ویژگی همانند Clan در بازی Clash of clans با دوستان دور هم می‌توانید جمع شوید و در جنگ‌هایی که گذاشته می‌شود با توجه به Intel بدست آمده توسط افراد تسک‌فورس(گروه) مراحل جدیدی باز می‌شود که برای کل تسک‌فورس نشان به‌همراه دارد و این نشان برتی گروه‌ها در بین هم را نشان می‌دهد. هیچ منابعی بعنوان Loot و جایزه ندارد و فعلا چیزی برای بازی‌کنان بابت این جنگ‌ها افزوده نمی‌شود که این مورد در نسخه‌های جدید برطرف شده و جایزه‌ای برای شرکت‌کنندگان و اعضای تسک‌فورس در نظر گرفته شده است و فعلا امکان ارسال نیروی کمکی و منابع و … هم نیست که به گفته سازندگان در نسخه‌های بعدی احتمال افزوده شدن این مورد نیست هست.

گردآوری وتنظیم: www.majazionline.ir
دانش کامپیوتری -مهردادمهاجر

کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد
برچسب ها : آموزش همه چیز در مورد بازی Boom Beach به همراه پاسخ به سوالات آن ,Android boom beach download Free hack iOS آموزش تصویری آموزش فارسی آیفون اندروید بازی بازی بوم بیچ رایگان هک الماس هک بازی هک باز ,
2045 شنبه 30 خرداد 1394 majazionline نظرات (0)موضوع(آموزش بازی)

مطالب مرتبط

آموزش کورتانا را در اکس باکس وان فعال کنید!
آموزش کسب سه میلیون لوت در یکساعت در بازی کلش آف کلنز
آموزش جدیدترین راه های دریافت جم (الماس ) رایگان در بازی کلش اف کلنز
آموزش تغییر جیمیل ثبت شده در بازی کلش اف کلنز
آموزش تصویری انتقال بازی کلش اف کلنز از اندروید به آی او اس و بلعکس IOS to ANDROID
آموزش جلوگیری از دزدیده نشدن اکانت بازی کلش اف کلنز
دانلود جم رایگان بازی کلش آف کلنز
آموزش تصویری ذخیره کردن کلش اف کلنز در اکانت گوگل
آموزش بازیهای آنلاین را بصورت آفلاین بازی کنید!!!
آموزش روش دریافت کارت گلد رایگان برای xbox live
آموزش روش های گرفتن موجو رایگان و هک بازی لیتل امپایر(little empire)
دانلود رایگان ویرایش جدید نرم افزار هک بازی کلش اف کلنز برای هک ورژن 6.407
آموزش به دست آوردن الماس رایگان در بازی Clash Of Clans
آموزش یرطرف کردن مشکل صدا در بازی تک تیرانداز Sniper Ghost Warrior
آموزش راه های مقابله با تله های دشمن دربازی کلش اف کلنز-Clash Of Clans
آموزش ثبت اکانت گوگل در بازی Clash Of Clans
بررسی تخصصی بازی Clash of Clans: نبرد قبیله‌ها!
آموزش و ترفندهای بازیClash of Clans(بازی جنگ قبایل)آموزش اجرای بازی Clash of Clans در رایانه
آموزش عوض کردن دکمه کنسول در بازی کانتر
آموزش يک سيستم مناسب برای اجرای بازیهای کامپيوتری
آموزش پینگ گرفتن از سایت Konami
آموزش ویدئویی پول و تجهیزات بی نهایت بازی Clash of Clans + آخرین نسخه بازی
آموزش افزایش سرعت بازی در رایانه
آموزش هک آخرین ورژن بازی فوق العاده Clash Of Clans v5.172 (جیلبریک)
آموزش چگونه PS3 را به کامپیوتر متصل کنیم
آموزش کامل بازی Clash of Clans
آموزش هك واقعي بازي زيباي Clash of Clans !!!
حل مشکل اجرای بازی Call of Duty : World At War
آموزش و یادگیری کامل چگونه متصل شدن به ایکس باکس لایو
آموزش اصول ساخت تکستچر چهره فوتبال
سیستم مخصوص بازی خورها با هزینه متوسط
آموزش اجرا و نصب و آفلاین StarCraft II: Heart of the Swarm
چگونه بازی های فلش غیر قابل دانلود را دانلود کنیم؟
آموزش کنترل بازی های آیفون و آیپد با دسته پلی استیشن
رمز های بازی Gta Liberty City برای Xbox 360
نکاتی درباره ی کارت های Xboxlive
آموزش قراردادن یک بازی در فایروال ویندوز Seven و XP
Update یا بروزرسانی XBOX 360
کدهای مخفی بازیGTA4
کدهای مخفی بازیGTA 5
چرا در هنگام بازی در ویندوز دچار مشکل می شوید؟
چگونه بازی پرطرفدار Pinball را به ویندوزمان بازگردانیم؟
۸ مبدل کنسولهای بازی
بدون داشتن علم برنامه نویسی، بازی طراحی کنید
فارسی‌سازی گیم‌ها

آخرين مطالب ارسالي

-براي پاسخ سريع لطفا با شماره 09304293050 تماس بگيريد


کد امنیتی رفرش
قوانين بخش نظرات
1 - نظرات اسپم و تبليغاتي تاييد نخواهد شد.
2 - فقط نظراتي که جنبه عمومي داشته باشند تاييد و منتشر مي شوند.
3 - نظرات فينگليش تاييد نخواهند شد.
4 - هرگونه درخواست و يا حل مشکلات فقط در انجمن امکان پذير است.
5 - لطفا انتقادات و پيشنهادات و همچنين درخواست هاي خود را از بخش هاي تماس با ما و درخواستي ها ارسال نماييد.

کانال مجازی آنلاین

کانال تلگرام مجازی آنلاین

مجوزهاي سايت

logo-samandehi

اطلاعات کاربري

مطالب پربازديد

آمار سايت

کل مطالب : 7587
کل نظرات : 1463
افراد آنلاين : 36
تعداد اعضا : 9717
بازديد کل سايت : 37,486,436