در صورت داشتن سوال يا بروز مشکل در سايت با ما تماس بگيريد 09304293050
کتاب انگلیسی مجازی آنلاین

جستجو

کتابهاي انگليسي

نمونه سوال و کتابهای معلم جواب ورک بوک کانون زبان دانلود کتابهای فامیلی اند فرندز محل تبليغات شما محل تبليغات شما منابع آموزشی کتابهای اسپیک نو محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما محل تبليغات شما

موضوعات

کتابهای زبان بزرگسالان
کتابهای زبان نوجوانان
کتابهای زبان کودکان
منابع آزمونهای زبان
آموزش زبان انگلیسی
دانلود نرم افزار
موبایل
بازی
فناوری - IT
فیلمهای آموزشی
انیمیشن-کارتون
همراه اول-ایرانسل
کتابخانه مجازی آنلاین
مقاطع تحصیلی
خدمات سایت
آموزش آی تی
زبان آلمانی
ترفند

به مجازی آنلاین خوش آمدید

جواب کتاب انگلیسی کانون زبان
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : Telegram Channel : @Majazionline

دیگه لازم نیست بری کلاس خصوصی یا آموزشگاه

http://s8.picofile.com/file/8313454434/878.jpg

از آنجایی که همیشه زبان آموزان و داوطلبین آیلتس برای شرکت در آزمون بین المللی آیلتس دچار چالش بزرگ دروس پیش زمینه و منابع اصلی هستند اقدام به طراحی نقشه ای نمودم به نام نقشه راه آیلتس.در نقشه آیلتس هرآنچه که یک زبان آموز از صفر تا صد برای موفقیت در آزمون آیلتس و بطور کلی مهارتهای چهارگانه نیاز دارد را همراه با جزییات دقیق و جامع برنامه ریزی نموده و شروع به تولید مراحل این نقشه عظیم نمودم.که تا بدین لحظه با استقبال بی نظیری در فضای اینترنت روبرو شده است.خیلی از عزیزان پس از سالها مطالعه زبان انگلیسی و نتیجه نگرفتن با مطالعه دروس آموزشی اینجانب بیش از گذشته به زبان انگلیسی علاقمند گشته و با نگاهی متفاوت دوباره به مسیر یادگیری زبان انگلیسی برگشتند.در نقشه راه آیلتس با زبانی بسیار شیوا و قابل فهم بدون حفظ کردن قواعد خسته کننده دستور زبان انگلیسی بگونه ای استدلال آمیز تمامی مفاهیم دستور زبان انگلیسی از ابتدا و به کمک زبان فارسی تشریح و پس از توضیحات فرمول های مربوط به ساختار دستور زبان انگلیسی را در کنار مقایسه با زبان شیرین پارسی بدست می آوریم.بدین طریق زبان آموز فقط با دانستن نکات دستور زبان فارسی براحتی خودش ساختارهای انگلیسی را بدست می آورد.به همین دلیل نقشه راه آیلتس توجه مخاطبان زیادی را در سرتاسر دنیا به خود معطوف نموده است.از آنجایی که از سطح پایین زبان انگلیسی نقشه راه آغاز می کنیم زبان آموزان بدون دغدغه فکری و با اعتماد بنفس بالایی وارد این مسیر می شوند و در طول مسیر گام به گام به سمت رشد و تعالی حرکت می کنند.در ادامه مراحل و گام های نقشه راه آیلتس را بصورت مختصر توضیح داده شده است.

۱-دوره مکالمه انگلیسی برای همه:

http://s9.picofile.com/file/8313454542/7847.jpg

در این دوره که شامل ۲۵ پادکست می باشد زبان آموزان را از ابتدا با ساختن جملات پایه و ساختارهای دستور زبان انگلیسی آشنا نموده و چگونگی جمله سازی را آموزش می دهد.زمان های حال،گذشته و آینده را بگونه ای بسیار ساده و استدلال آمیز تشریح نموده و ترس زبان آموز را در این مورد برطرف می نماید.خیلی از زبان آموزان با شنیدن کلمه گرامر دچار ترس و اضطراب می شوند حال آنکه من در هیچ جایی از نقشه راه آیلتس و بطور کلی تمامی دروس آموزشی ام حتی از این کلمه یاد هم نمیکنم چون خودم نیز همین حس ناخوشایند را پیدا میکنم.بهمین خاطر بطورکلی از واژه دستور زبان انگلیسی بجای این کلمه استفاده می کنم.اعتقادم بر این است که مشکل اصلی در یادگیری آسان و راحت زبان انگلیسی و دیگر زبان ها ناشی از عدم آشنایی با زبان مادری مان است.اگر فارسی را خوب فهمیده باشیم می توانیم براحتی انگلیسی و دیگر زبان های دنیا را هم درک نموده و به سادگی فرا بگیریم.در این مجموعه که محبوب ترین مجموعه در بین مخاطبان است مشکلات زبان آموزان در امر یادگیری در قالب دروسی ساده و روان مورد بررسی قرار گرفته و مرتفع می شود تا زبان آموز با لذتی صد چندان به یادگیری زبان انگلیسی بپردازد.

۲- دوره تلفظ و آواشناسی :

http://s8.picofile.com/file/8313454592/877.jpg

سلاح یک زبان آموز در مسیر یادگیری زبان انگلیسی استفاده صحیح از فرهنگ های انگلیسی می باشد و اینکه چگونه بتواند تلفظ کلمات و معانی آنها را از فرهنگ لغات زبان اصلی استخراج نماید. با توجه به اینکه آشنایی با فونتیک و سمبل های زبان انگلیسی در فرهنگ لغت از ارکان اساسی یادگیری این زبان است. تصمیم بر آن شد که این دانش مهم و ضروری را به زبانی بسیار ساده و قابل فهم در اختیار زبان آموزان و علاقمندان آن قراردهیم. این شیوه از ارائه تلفظ و آواشناسی کاملا منحصر به فرد بوده و ابداعی توسط اینجانب است. دراین دوره آموزشی ابتدا تلفظ برخی ازحروف که در لهجه زبان آموز بسیار تاثیرگذار هستند، تدریس می شود و در ادامه انواع صداها و نکات مهم نظیر استرس ها مورد بررسی قرار می گیرد. نکات مهم تلفظ در لهجه های بریتانیایی و امریکایی بیان و با مثال های متعدد توضیح داده می شود. این دوره با معرفی وب سایت های فرهنگ لغات امریکایی و انگلیسی رایج و چگونگی کار با آنها به اتمام خواهد رسید.قبل از هرگونه تصمیم جدی برای شروع فنی مهارتهای زبان انگلیسی باید این دوره را بگذرانیم و سپس به ادامه نقشه راه که دروس اینترچنج می باشد بپردازیم.

http://s8.picofile.com/file/8313454834/897.jpg

در این قسمت از نقشه راه آیلتس مجموعه اینترچنج بطور کامل تدریس شده و در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است.مجموعه اینترچنج تألیف جناب پروفسور جک ریچاردز می باشد که آثار ایشان جزو پرمخاطب ترین محصولات آموزشی زبان انگلیسی در دنیا می باشد.از آثار ایشان می توان مجموعه های زیر را نام برد:

۱-Interchange

۲-Four corners

۳-Passages

۴-Tactics for listening

۵-Speak now

۶-Connect

۷-Listen for it

جناب استاد آثار خود را به گونه ای طراحی می کنند که هر زبان آموزی را به زبان انگلیسی علاقمندتر نموده و وی را برای ادامه یادگیری آن مشتاق تر می نماید.مجموعه interchange به شیوه ای نوین با محوریت آیلتس طراحی شده است طوری که در کتاب های Passages این مفاهیم شکل کاربردی تری به خود گرفته و زبان آموزان را به سمت امتحان بین المللی آیلتس سوق می دهد.

۴-مجموعه دو جلدی Passages:

http://s9.picofile.com/file/8313454934/87888.jpg

کتابهای Passages منتشر شده توسط موسسه معتبر کمبریج هستند که در ایران طرفداران زیادی دارند. این مجموعه کتابها در بسیاری از آموزشگاههای زبان انگلیسی در ایران تدریس می شوند. این کتابها در دو سطح یک و دو منتشر شده اند. سطح این کتابها پیشرفته در حد متوسط و پیشرفته می باشد. کتابهای پسیج در واقع ادامه دهنده راه کتابهای اینترچنج هستند و از روش و سبک آموزشی کتابهای اینترچنج پیروی می کنند.در این مجموعه زبان آموز در میدان عملی قرار گرفته و با تمرینات کاربردی که در درس ها قرار داده شده است خود را برای ورود به امتحان آیلتس آماده می کند.

۵مجموعه Complete IELTS:

http://s8.picofile.com/file/8313455084/598.jpg

کتاب های Complete IETLS یک مجموعه سه سطحی برای آموزش مهارت های آزمون آیلتس به همراه تمرین، مثال و پاسخ است. این مجموعه سه سطحی زبان آموز را به کمک موضوعات متنوع، برای کسب نمرات مختلف در آزمون آیلتس آماده می سازد. هر سطح از این مجموعه شامل یک کتاب دانش آموز به همراه فایل صوتی خواهد بود. نمره آزمون آیلتس عددی بین ۱ تا ۹ آست که هر یک از این کتاب ها مهارت های زبان آموز را برای یکی از این بازه های زیر تقویت خواهد نمود.

Complete IELTS Bands 4-5 :

سطح اول این مجموعه که در قالب ۱۰ درس زبان آموز را برای سطح B1 و کسب نمره آیلتس ۴ تا ۵ راهنمایی خواهد نمود.

Complete IELTS Bands 5-6.5 :

سطح دوم این مجموعه که در قالب ۱۰ درس زبان آموز را برای سطح B2 و کسب نمره آیلتس ۵ تا ۶.۵ راهنمایی خواهد نمود.

Complete IELTS Bands 6.5-7.5 :

سطح سوم این مجموعه که در قالب ۱۰ درس زبان آموز را برای سطح C1 و کسب نمره آیلتس ۶.۵ تا ۷.۵ راهنمایی خواهد نمود.

آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال های آموزشی Speak Now:

http://s9.picofile.com/file/8313455168/s5.jpg

به منظور افزایش مهارت های شنیداری و گفتاری عزیزانی که در نقشه راه آیلتس ما را همراهی می کنند بران شدیم تا یکی از مجموعه های گرانسنگ را که در حال حاضر در خیلی از آموزشگاههای سراسر کشور بعنوان مجموعه کمکی و جانبی تدریس می شود به زبانی بسیار ساده و شیوا و در قالب کارگاههای مهارت گفتاری مورد آنالیز و بررسی قرار داده تا عزیزان مهارتهای زبان را بصورتی کاملا کاربردی فراگرفته و خود به صورت خودآموز بدون نیاز به هیچ گونه کلاس عمومی و یا خصوصی به مطالعه مشغول شوند.این مجموعه در قالب 4 کتاب و هرکتاب 8 فیلم بصورت سریالی با محتوایی بسیار جذاب بوده و بعنوان منبعی کمکی در کنار مجموعه اینترچنج مورد مطالعه قرار می گیرد.در واقع چهار کتاب اینترچنج و چهار کتاب اسپیک ناو داریم.بنابراین با هر دو درس از کتابهای اینترچنج توصیه می شود که یکی از 8 قسمت کتاب مورد نظر در اسپیک ناو مطالعه شود.بعنوان مثال دو درس اول از کتاب اینترو از مجموعه اینترچنج که مطالعه می شود یک قسمت از سریال های مربوط به کتاب اول speak now هم مطالعه می شود تا ضمن فراگیری عملی نکات جذابیتی که در سریال speak now وجود دارد موجبات حرکتی با نشاط را به سوی پیشرفت دوستان را فراهم نماید.دوستان عزیز می توانند در سایت استاد باقری در قسمت دروس رایگان این فایل های آموزشی را که 32 فیلم هرکدام حدوداً 30 دقیقه تدریس را دانلود و مطالعه نمایند.

سایت استاد باقری :

www.irteacher.com

کانال های استاد باقری :

1-کانال نقشه راه آیلتس

https://t.me/ielts_roadmap

2-کانال آموزش مترجمی

https://t.me/translation_pro

3-کانال تخصصی مجموعه تکتیکس

https://t.me/tactics_vip

4-کانال معرفی محصولات و دوره های آموزشی

https://t.me/ielts_products

دوره تخصصی تفسیر مجموعه تکتیکس فور لیسنینگ :

http://s8.picofile.com/file/8313455326/6989.jpg

سری کتابهای Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب های تقویت مهارت شنیداری است که در سه سطح ارائه شده است. این کتاب به گونه ای تنظیم شده که تمام مباحث روزمره زبان انگلیسی را پوشش می دهد. از ویژگی دیگر این کتاب تقویت همزمان مهارت شنیداری و گفتاری شماست و علاوه بر افزایش این دو مهارت، زبان آموز با Stress & Intonation یعنی حفظ اهنگین بودن کلام و تکیه صدا و همچنین لهجه آشنا خواهد شد. این مجموعه از کتاب ها، دارای سه سطح است که تحت عناوین زیر دسته بندی شدند.
1-Basic Tactics for Listening
2-Developing Tactics for Listening
3-Expanding Tactics for Listening
استاد بزرگ جناب پروفسور جک ریچاردز از نوابغ زبان انگلیسی عصر حاضر می باشند که محصولات ایشان در سرتاسر دنیا مخاطبان و طرفداران زیادی دارد.اینجانب پس از سالها تدریس منابع آموزشی تولید شده ایشان تصمیم به راه اندازی سایت جامعی تحت انگلیسی برای همه نمودم تا بگونه ای جامع و کامل و به زبانی ساده اهداف استاد جک ریچاردز را برای هموطنان عزیز ایرانی و دیگر پارسی زبانان در سرتاسر دنیا بومی سازی کنم.مجموعه تکتیکس پرمخاطب ترین مجموعه در امر آموزش مهارت شنیداری در عصر حاضر بوده و تقریباً می توان گفت زبان آموزی نیست که حداقل برای یک بار نام این مجموعه را نشنیده باشد.به همین دلیل تصمیم گرفتم برای اولین بار در فضای اینترنت این مجموعه را به شیوه ای بسیار نوین و ابتکاری تشریح و تفسیر نمایم.در این مجموعه آموزشی که برای اولین بار از طریق اینجانب و درکانال نقشه راه آیلتس تقدیم زبان آموزان می شود یک برنامه آموزشی طراحی و پیاده سازی نمودم که دید زبان آموزان را نسبت به این مجموعه تغییر می دهد.هر درس از این کتاب دارای هفت فیلم آموزشی می باشد که به بیان و تشریح جزییات کامل این مجموعه می پردازد:
1-Getting ready
2-Listening one
3-Listening two
4-Listening three
5-Translation workshop
6-Tactics notes
7-Tactics Practice
در قسمت اول درس که برای آماده سازی زبان آموز می باشد به تشریح کامل درس بصورتی جامع پراخته ام و تمام نکاتی را که مد نظر حضرت استاد بوده است برای زبان آموزان تبیین نموده ام.همراه با نکات مورد نظر جناب استاد جک ریچاردز مثالهای کاربردی ذکر کرده ام تا عزیزان بصورتی کاملاً کاربردی آن نکته را در زندگی روزمره خود احساس کنند.
در قسمت دوم،سوم و چهارم درس که مربوط به فایل های صوتی مجموعه می باشد ضمن توضیح سؤالات مربوطه فعالیت شنیداری نکات آموزشی دیگری نیز بیان شده است تا اهمیت این تمرین ها و فعالیتهای شنیداری بصورت مفیدتری به زبان آموزان عزیز خاطر نشان گردند
http://s9.picofile.com/file/8313455400/8858.jpg
در قسمت پنجم که مربوط به کارگاه ترجمه می باشد برای اولین بار در فضای اینترنت به سبکی بسیار نوین اقدام به طراحی کارگاههای ترجمه نموده و متناسب با عنوان درس متن ها و مکالمات کاربردی طراحی کرده ام.موفقیت در طراحی کارگاههای ترجمه در راستای تقویت مهارت گفتاری در مجموعه موفق Four corners که از دیگر تألیفات جناب جک ریچاردز می باشد اینجانب را مصمم تر نمود تا در این مجموعه پرمخاطب نیز قسمت کارگاههای ترجمه را وارد نمایم تا ضمن ایجاد بستری مناسب تجارب شخصی ام در امر مکالمه انگلیسی و مترجمی را به سروران انتقال داده و تکنیک های مترجمی را در اختیار علاقمندان قرار دهم.این حرکت کاملاً ابتکاری بوده و برای اولین بار عرضه می شود.هدف اصلی ام از راه اندازی این کارگاههای ترجمه با محوریت مکالمه صرفاً جذاب تر نمودن مکالمه انگلیسی بوده است چرا که همیشه اعتقاد داشته و دارم که اگر کسی لذت صحبت کردن را با سلولهای وجودش حس نماید برای حرکت در این مسیر اشتیاقش صد چندان خواهد شد.مهمترین عامل حرکت زبان آموزان در این مسیر همانا ایجاد انگیزه و افزایش روحیه مطالعه است و این نشاط از طریق صحبت کردن و خوشنویسی انگلیسی به بالاترین حد خود می رسد.اساتیدی که خط زیبایی در انگلیسی دارندند مخاطبان بیشتری داشته و همین امر شور و اشتیاق مضاعفی در بین زبان آموزان ایجاد می کند
http://s9.picofile.com/file/8313455642/8787.jpg
در قسمت ششم نیز که برای اولین بار و بصورتی کاملاً ابتکاری طراحی شده است نکات مهم و کلیدی درس بصورتی جامع و کامل دسته بندی و تشریح می گردد تا زبان آموزان قبل از خارج شدن از درس جاری و پرداختن به درس جدید نکات درس را بصورتی دسته بندی شده مورد توجه قرار دهند.یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان همین مورد است که بعد از مطالعه درسها نکات درس را به مرور فراموش میکنند،چراکه همه زبان آموزان توانایی جمع بندی نکات را نداشته و دراین قسمت نیاز به کمک دارند تا در این امر تسلط لازم و کافی را پیدا کنند
قسمت هفتم و پایانی هر درس :
http://s8.picofile.com/file/8313486626/88588.jpg

در قسمت پایانی هر درس به منظور افزایش دایره لغت زبان آموزان گرامی به تدریس و تحلیل دروس مربوط به مجموعه واژگان پرکاربرد و محبوب آکسفورد ورد اسکیلز پرداخته ایم.هر چند که این مجموعه به لهجه بریتیش می باشد ولی از آنجایی که شیوه تدریس و مثالهای کاربردی آن بسیار زیبا و جذاب است آن را برای تدریس انتخاب کرده و هرجا که لغت در لهجه امریکایی متفاوت باشد آن را هم بیان می کنیم تا دوستانی که در هر دو لهجه علاقمند به یادگیری این مجموعه گرانسنگ هستند در این امر به موفقیت چشمگیری دست یابند.

دوره کارگاههای مترجمی از فارسی به انگلیسی :
http://s8.picofile.com/file/8313486918/8485.jpg
به منظور افزایش توانمندی پژوهشگران،عزیزان علاقمند به ترجمه شفاهی و دیگر عزیزانی که قصد افزایش مهارت گفتاری خود را دارند دوره آموزشی کارگاههای مترجمی از فارسی به انگلیسی را تدوین نموده ایم. استقبال بی سابقه عزیزان از کارگاههای مترجمی فارسی به انگلیسی در دوره های آموزشی فورکورنرز و تکتیکس فور لیسنینگ شوق و اشتیاق ادامه کار را در اینجانب دو چندان نمود.دوره آموزشی کارگاههای ترجمه از فارسی به انگلیسی شامل موارد آموزشی زیر بوده و به مثابه دیپلم زبان انگلیسی در حوزه مترجمی می باشد چرا که در طراحی این دوره که در قالب 4 ترم می باشد مباحث آموزشی بگونه ای طراحی شده است که زبان آموزان و علاقمندان در صورت دنبال کردن دقیق این دروس می توانند در هر متد آموزشی که در سطح کشور وجود دارد شرکت نموده و در سطح بسیار
بالایی از زبان انگلیسی ارزیابی شده و با ادامه ترم های پایانی در آن مؤسسات آموزشی دیپلم زبان انگلیسی را از آن مراکز هم تهیه نمایند.مضافا براینکه در پایان هر ترم آموزشی از دوره مذکور ارزیابی صورت پذیرفته و عزیزانی که شایستگی لازم را داشته باشند گواهینامه پایان دوره بین المللی از کشور استرالیا تقدیم این سروران خواهند شد.
-جملات ساده و مرکب
-تلفظ و آواشناسی
-پروژه پایانی : شامل ترجمه یک متن کاربردی ، تلفظ گذاری و ارائه سمینار آن بصورت انگلیسی می باشد.
-ارائه دروس در قالب فیلم های آموزشی و فایل های پاورپویینت بوده و از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال می شود.
-کارگاههای آموزشی از سطح مقدماتی تا پیشرفته طراحی شده است.
-تعداد ترم های آموزشی 4 ترم بوده و هر ترم آموزشی شامل 30 درس می باشد. هر درس ممکن است براساس موضوعی که دارد،شامل چندین کارگاه باشد.
-دوره مذکور متفاوت از دوره مترجمی در مسیر اشتغال بوده و بصورت ترجمه متن ها از زبان فارسی به انگلیسی می باشد به همان سبک و سیاقی که در دوره هایی چون تکتیکس و فورکورنرز تدریس شده است با این تفاوت که موضوعات از منابع ترمیک استخراج شده و در این مسیر از فارسی به انگلیسی حرکت می کنیم که مسیر دشوارتری نسبت به انگلیسی به فارسی دارد و افرادی که بتوانند یک متن را از فارسی به انگلیسی برگردانند طبعا نسبت به کسانی که متن انگلیسی را به فارسی برمی گردانند در مرتبه بالاتری قرار خواهند گرفت چرا که شخص در هنگام برگراندن متن فارسی به انگلیسی نیاز به دو دانش دارد اولا دایره لغات ثانیا دستور زبان که بتواند خودش متن را ایجاد کند.در حالیکه در ترجمه انگلیسی به فارسی متن وجود دارد و ذهن کمتر درگیر لغات و دستور زبان است.کسانی که بتوانند متن

را از فارسی به انگلیسی برگردانند در ترجمه انگلیسی به فارسی خیلی راحت تر عمل خواهند نمود به همین خاطر در حرفه ی مترجمی دستمزد کسانی که متن را از فارسی به انگلیسی ترجمه می کنند همیشه بیشتر است.

اهداف اصلی در دوره کارگاههای مترجمی از فارسی به انگلیسی :

+بیان عملی و کاربردی دستور زبان انگلیسی براساس متن

+افزایش دایره لغت در قالب کارگاههای کاربردی

+افزایش مهارت گفتاری و بیان تلفظ صحیح کلمات و عبارات

+افزایش مهارت نوشتاری و بیان جزییات بصورتی کاملا ساده

+کار با ابزارهای مربوطه بصورت آنلاین

+انتقال تجارب شخصی در زمینه دانش مترجمی

+بررسی فیلم های سینمایی و تشریح نکات مربوط به مکالمات

-با توجه به مطالب بیان شده این دوره برای هر کسی که علاقمند به افزایش مهارتهای چهارگانه به منظور شرکت در امتحانات بین المللی،مکالمات روزمره ،مقاله نویسی یا تدریس زبان انگلیسی است کاملا مفید خواهد بود.

مهندس:باقری
کانال مجازي آنلاين را دنبال کنيد : telegram.me/majazionline

اين مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذاريد
برچسب ها : کلاس ,حضوری ,مهندس ,مدرس ,باقری ,آنلاین ,تلگرام ,وات ساپ ,اینستاگرام ,چت ,سایت ,اینترچنچ ,تاپ ناچ ,آیلتس ,تافل ,گفتگو ,مکالمه ,انگلیسی ,زبان ,لهجه ,
1727 دوشنبه 13 آذر 1396 majazionline نظرات (0)موضوع(خدمات سایت)

مطالب مرتبط

پایگاه اینترنتی لایب سان
درباره سایت مجازی آنلاین
تماس با سایت مجازی آنلاین
ثبت شکایت و درخواستها در سایت مجازی آنلاین
750فیلم خودآموز زبان انگلیسی
درگاه پرداخت آنلاین وجه
عضویت در کانال تلگرام مجازی آنلاین
نمونه سوال و کتابهای معلم - جواب کتاب کار-فایلهای صوتی و جواب تمام قسمتهای کتاب انگلیسی خودتان
جدیدترین آموزشهای روز دنیا
در شبکه های اجتماعی به مجازی آنلاین بپیوندید
آموزش تصویری سایت مجازی آنلاین را صفحه خانگی خود کنید
دانلود تمام کتابهای درسی سال تحصیلی1393-1394
برای دریافت جدیدترین مطالب درسایت عضو شوید
دسترسی به موضوعات سایت مجازی آنلاین
دسترسی رایگان به آرشیو آموزش و کتابهای زبان انگلیسی
ارسال سوال شما و درخواست نرم افزار
تبلیغات شما در سایت مجازی آنلاین
آموزش تصویری وایبر (برای اندروید)
معرفی سایت مجازی آنلاین
امتحان نکنی ضر کردی!!!
ارسال سوال شما و درخواست نرم افزار
دانلود بهترین نرم افزارهای اینترنت
لینکستان سایت مجازی آنلاین
تبادل لینک باسایت مجازی آنلاین
دانلود سری کامل نوحه های حسین سعادتمند(ویژه محرم)
پخش زنده شبکه های سراسری، استانی و برون مرزی صدا و سیما
ارتباط با ما

آخرين مطالب ارسالي

-براي پاسخ سريع لطفا با شماره 09304293050 تماس بگيريد


کد امنیتی رفرش
قوانين بخش نظرات
1 - نظرات اسپم و تبليغاتي تاييد نخواهد شد.
2 - فقط نظراتي که جنبه عمومي داشته باشند تاييد و منتشر مي شوند.
3 - نظرات فينگليش تاييد نخواهند شد.
4 - هرگونه درخواست و يا حل مشکلات فقط در انجمن امکان پذير است.
5 - لطفا انتقادات و پيشنهادات و همچنين درخواست هاي خود را از بخش هاي تماس با ما و درخواستي ها ارسال نماييد.

کانال مجازی آنلاین

کانال تلگرام مجازی آنلاین

مجوزهاي سايت

logo-samandehi

اطلاعات کاربري

مطالب پربازديد

آمار سايت

کل مطالب : 7587
کل نظرات : 1463
افراد آنلاين : 54
تعداد اعضا : 9717
بازديد کل سايت : 37,903,124